*DiL@N,iN ~ DüNYaSiNa ~ HoSGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiLaDaN GuRBeTe, GuRBeTTeN SiLaYa

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sen giderken çok sey unuttun bende . .

YazarMesaj
DJ_DiL@N
Admin
Admin
DJ_DiL@N

Sen giderken çok sey unuttun bende . . Empty
MesajKonu: Sen giderken çok sey unuttun bende . .   Sen giderken çok sey unuttun bende . . Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:25 pm

Gözlerin kaldı mesela al da öyle git gecemi daha fazla karartma
senden başka kimsenin yüzüne yakışmayacak gülüşünü unuttun onu da al
şu ardında bıraktığın adamı daha fazla yıkma o en güzel resmin kaldı bende
odamın duvarında çerçevede asılı bakıp bakıp seni izlemek sigaramın dumanında
dönüşünü düşlemek ve inan mümkün değil sana baktıkça yokluğuna içmemek
Üzülme yok yok üzülme ben alışığım yine ızdırap bana kaldı . .
Bak ne diycem sen en iyisi beni de al yanına unuttuklarınla başbaşa bırakma
yoksa vakit geçmez ,yoksa Bu sızı dinmez ve sen bilmezsin,
Giden gider ama geride kalanın saati işlemez..
Ama biliyorum almazsın beni yanına bırakıp giden neden alsınki geride bıraktığını yanına
yanına alacak olan bırakıp gidermi . . haklısın sende çok haklısın ama biliyomusun
sen gittikten sonra . .
Öyle yalnız kaldım ki hayatımda sen gittin ya hani dönmemecesine hani kayı verdinya avuçlarımın arasından o gün orda bittim ben o gün orda koptu benim için bu anlamsız hayat denen filmin şeridi.
kimi gün öldüm kimi gün güldüm halime ya ben neyim sen nesin kimsin neyimsin neremdesin çıkarıp atamazmıyım seni içimden silemezmiyim seni kaderimden beynimden geçmişimden . .
İlla Ölmem mi gerek bundan şundan senden benden kurtulabilmem için illa o kara toprağın altınamı girmem gerek. Sen zaten yaşarken öldürmedin mi beni aldın işte beni benden
daha ne istiyosun bırak artık beni bırak artık bırak artık bırak artık
SENDEN NEFRET EDİYORUM . . !!

Hangisine isyan edeyim kadere mi dünyaya mı ?
Uykularım vardı eskiden içinde senin olduğun düşlerim vardı sen gittin onlarda bitti yerlerini şimdilerde kabuslar sardı uykusuz gecelerde göz yaşı kimsesiz günlerde hüzün . .
Ulan sen ne biçim insanmışsın be bana ne kadar güzel oynamışsın kaderimmişsin sanmıştım seni hiçmi vicdanın sızlamadı benimle hislerimle duygularımla oynamaya nede güzel kandırmışsın beni . .
Hani bensiz yapamazdın alışkanlık yapmıştım Hani mutluluğunla mutsuzluğunun arasındaki dönemlerindim hani peri masalındaki tüm aşıkların bizi arayacağı zırhlı şövalyendim hani inancının olduğu yerde sevgin sevginin olduğu yerde güvenindim hani ölümle ölümsüzlüğün ortasındaki boşluğundum . . Ulan ne safmışım be . .

LANET OLSUN SANA DA YALAN SEVDANA DA SENİN İÇİNDE OLDUĞUN BU DÜNYAYA DA . .

Sen giderken çok sey unuttun bende . .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» bende memleketim sinopu `mu tanitayim :))
» bende memleketim sinopu `mu tanitayim :))