*DiL@N,iN ~ DüNYaSiNa ~ HoSGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiLaDaN GuRBeTe, GuRBeTTeN SiLaYa

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Gönlümde Üç Çiçek Yetiştirdim ... Sevmek Sevilmek Ve Beklemek

YazarMesaj
DJ_DiL@N
Admin
Admin
DJ_DiL@N

Gönlümde Üç Çiçek Yetiştirdim ... Sevmek Sevilmek Ve Beklemek Empty
MesajKonu: Gönlümde Üç Çiçek Yetiştirdim ... Sevmek Sevilmek Ve Beklemek   Gönlümde Üç Çiçek Yetiştirdim ... Sevmek Sevilmek Ve Beklemek Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:29 pm

Ey kalbim yazık sana değermiydi bu kadar acıyı çekmeye katlanmaya
Hiç düşünmedin mi kendini hiç düşünmedin mi beni hem kendini hem beni mahvettin
Ne vardı bu kadar sevecek ne vardı kör düğüm olacak ne vardı geceleri gündüzlere katacak . .
Hani nerde şimdi o içine sıdıramadığın hani nerde ona verdiğin mabedin bana bile yer kalmamıştı sende
Noldu şimdi hani göster . .
Yok deği mi yok artık ama hala bulamıyorum kendime yer sende hala dışındayım
Bitir artık aç kapılarını al beni içine neden bir neden göster bana bir HİÇ başka bişey yok
Seni bırakmazdı hani senin için yanıp tutuşuyodu hani hani geceler gündüzler ay gök yüzü hepsi sizindi
Nerde şimdi bak bi etrafına kalmışmı ondan sana bişeyler hani haniiiiii nerde şimdi
kabullen artık yık şu duvarlarını erit içindeki buzları belli hiç bişey kalmamış ondan sana
Ahhh ahhhh elimde değildi elimde olsaydı ne ona seni nede onu sana bağlardım . .
Yoktu değil mi onun gibisi yer yüzünde yaratılmamıştı değil mi
Yazık be yazık bu duygulara bi tanıyabilseydin onu bi anlayabilseydin . .
şimdi seninle belkide daha mutlu olacaktık ben böyle, sen paramparça olmayacaktın
değdimi, değer verdimi sana anlattımı hiç sana, sevgisini, sen yolunu gözlerken sen onun nefesiyle yaşarken
O o naptı çekip gitti fırlattı seni gecelerin göz yüzünün ay ın karanlığın en ücra köşelerine
Heycanlandın yine hissediyorum kanatıcan değilmi yine yaralarını nefret ediyosun değil mi benden
Nolduuuuuuuu Nolduuuuuuu be kahrolası SEVDİN DE noldu nerde şimdi hani göstersene
Tut sana ellerinden baksana gözlerine konuşsana anlatsana SANA AŞIĞIM desene diyebiliyosan
Nerde G İ T T İ . .
her zamanki gibi bırakıldın yine yarı yolda gidemeyeceksin o yolun sonuna
Ya sonun olacak yada sen olmayacaksın o sonda . .
Düşünme artık üzme bu kadar kendini yaşandı bitti. zor geliyor dimi BİTTİ demek . .
Kaldıramıyorsun değilmi bir günden bir güne düşündün mü hiç beni gözlerimin neler çektiğini
Geceler boyunca bedenimi yıprattığını beni bi kadavra gibi kullandığını hiç düşündün mü ¿
Sen sadece kendini düşündün o kandırıldığın Kahpe yalanlara boyanmış AŞK sözlerini düşündün
Sevildiğini sandın değilmi Sen onun için Sadece Bi EĞLENCELİKTİN . .
sen hiç olmadın onun için sen sen bir OYUNCAKTIN . .
Boş ver be değmez bu kadar acı çekmeye başka bahara bırak elbet biri kaldıracak
sararıp dalından kopup yere düşen yapraklarını el bet biri havalandıracak onları . .
BEKLE sadece BEKLE zamanı gelecek Çok mutlu olacağız Sen ve Ben

GÖNLÜMDE ÜÇ ÇİÇEK YETİŞTİRDİM SEVMEK SEVİLMEK VE BEKLEMEK
SEN BUNLARDAN İKİSİNİ KOPARDIN BANA BİR TANESİ KALDI
BEKLEMEK BEKLEMEK BEKLEMEK . .

BEKLİYECEĞİM BIKMADAN YILMADAN DAĞILMADAN BEKLEYECEĞİM . .

Gönlümde Üç Çiçek Yetiştirdim ... Sevmek Sevilmek Ve Beklemek
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Sevmek mi sevilmek mi ?
» Buyrun Cicek Bahcesine .. Parti > 3 <
» Buyrun Cicek Bahcesine .. Parti > 2 <
» Buyrun Cicek Bahcesine .. Parti > 1 <