*DiL@N,iN ~ DüNYaSiNa ~ HoSGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiLaDaN GuRBeTe, GuRBeTTeN SiLaYa

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Mutlu Ol . .

YazarMesaj
DJ_DiL@N
Admin
Admin
DJ_DiL@N

Mutlu Ol . . Empty
MesajKonu: Mutlu Ol . .   Mutlu Ol . . Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:32 pm

Senin beni sevmen değildi benim seni sevmem seni sevmem anla işte bağlıyamadım hiç bişeye
sığdıramadığım gibi içime . .
kaderim dedim sana senin için ben belki değildim ama değiştiremedim işte kaderimsin
anlamsız gelecek bu sözler sana belkide ne gerek vardı ki bu sözlere diyeceksin Bencede . .
konuşulması gerekenleri konuşamadım seninle seninle konuşmam kıyamam bu AŞKA
evet AşK diyorum farkındayım sen hiç demedin zaten bunun adına AşK diye sende bi hevestim Sadece
ve gelip geçtim üzülmedim o kadar geçmelerden sonra bende ilk kez SeNDEN GEÇTİM . .
Bu benim için bi ilkti unutmam bilirsin ilkler unutulmaz birde sonlar
ben beklerim dedim sana aslında büyük konuşmuşum beklemem seni bir umudun peşinde tüketmem bu Hayatı
umutlarım körelttim sevgilerim var içimde rüyalarım bu gece var yarın yok bide kabuslar başladı
Aslında alışmışım sana biliyomusun hep yanımdaymışsın gibi yanlızlıklarında varlığını yaşadım
varlığında yokluğunu tatdırdın bi ben tatdıramadım sana seni senin bendeki Yerini
Karanlıkları sevmiyorum artık o kadar onlar sen varken güzeldiler onlar gitti sen puff kayboldun
göz kapaklarının ardına tutsak etmiştim kendimi açma diye tembihlemiştim seni
Belliki açtın gözlerini belliki bitirdin gözlerinin hapsini belliki istemedin tahliye ettin gözlerinden beni . .
gözler kalbin aynası onlar yalan söylemez derlerdi sendeki yalanmış LENSMİŞ gözlerindeki
üzülme hiç birisi sana değil bu sözlerin hepsi içimdeki sana sen değilsin içimdeki
Senden geriye kalan bi kaç fırtına oda ha dindi ha dinicek yelkenler fora . .
artık muhtaç olmayacam hiç bir ele tutmayacam kimsenin ellerini onlar değilmi zaten beni !
AŞK bi yere kadarmış ondan sonrası kapkara bi YALANMIŞ . . (Seviyorum Seni)
kalbimde ki bütün kırmızı gülleri söktüm yerlerine siyah güller ektim bi kaç tanede siyah ötesi güller
Hep yarım yaşadım hayatımda her şeyi hep bi taraf eksikti seni tanıyana kadar dı
gidişini bile yarım yaşadım iki damla göz yaşım buruk bi kalp . .

MUTLU OL . .

Mutlu Ol . .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-