*DiL@N,iN ~ DüNYaSiNa ~ HoSGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiLaDaN GuRBeTe, GuRBeTTeN SiLaYa

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Elveda . .

YazarMesaj
DJ_DiL@N
Admin
Admin
DJ_DiL@N

Elveda . . Empty
MesajKonu: Elveda . .   Elveda . . Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:35 pm

ELVEDA . .

Elveda hayat elveda kahpe dünya elveda yalanlar elveda sevdalar elveda yaşanan tüm yaşanmışlar
Gidiyorum artık kurtuluyorsunuz kurtuluyorum bırakıyorum bütün her şeyimi ümütlerimi
umutlarımı kendimi kalbimi ruhumu her şeyimi bırakıyorum . .
Geride kalan ne varsa alın sizin olsun benim ihtiyacım yok artık onlara yüktüler zaten omuzlarımda
uçmayı yeni öğrenmiş bir serçe edasıyla uçuyorum o kadar hafif o kadar ürkek o kadar acemi
Nolacağını bilmeden düşermiyim kanatlarım yorulurmu evimi bulabilirmiyim hiç bişey bilmeden
çıkıyorum sıyrılıyorum her şeyden kendimden yaşantımdan rüyalardan kabuslardan gecelerden
Elveda Ey AŞK sanada elveda sonunda tükettin beni HELAL OLSUN SANA . .
birde ben deniyeyim gitmeyi birde ben bırakayım yakıp yıkayım söndürmeden gideyim ATEŞİ
Becerebilecekmiyim bilmiyorum ama Gideceğim . .
Senin kadar VİCDANSIZ olabilirmiyim bilmiyorum ama Deniyeceğim
Rüya olurmuyum bilmiyorum ama Kabuslarına gireceğim
yeterince küçüldüm karşında bütün değerlimi hiçe saydım ben yoktum zaten
Sen benim canım kanım hayatım kalbim beni yaşatan her şeydin şimdi yoksun . .
Kesip gittin damarlarımdan birini sana gidem damarımı Can damarımı kesip gittin
Şimdide ben gideceğim
yapamam değilmi gör bak yapabiliyormuyum yapamıyormuyum gör bak nasıl Gidiyorum
ELVEDA . .
Bi türlü anlamadın Sana olan Saf yalansız lekesiz tertemiz Sevgimi
göremedin bendeki seni göremedin çevrendeki Kahpelikleri göremedin ne beni nede kendini
Elveda göz yaşlarım gözlerim Elveda sizede neler çektirdim istemeseydiniz side İSYAn etmezdiniz
ELVEDA dostlarım . .
Gidiyorum işte dönüşü yok kızmayın bana küsmeyin kötü söz söylemeyin dönüşü yok artık
Yok artık geçmişim bi önemi geleceğimi zaten hiç düşünmedim SENİ DÜŞÜNDÜĞÜM kadar
Hiç bişeyi istemedim SENİ istediğim kadar SENİN bana hakaret etmeni bile SEVDİM
gidiyorum işte sende bunu istemiyormuydun yokum işte al bensiz bi hayat sana Yaşa doya doya
hiç olmamışım gibi hiç karşılaşmamışız gibi bir HİÇ mişim gibi gibileri fazla biliyorum
sonu nereye varır bilmiyorum sonu var mı onuda bilmiyorum belkide Sonu yaşıyorum
Her şeyin SONU . .
İşte geldi çattı istediğin bu değilmiydi SONUM işte gül geç benden ben HİÇ olmadım zaten senden
Acı veriyor artık her şey gülmeler umutlanmalar yaşamak umud etmek dualarım yetmiyo artık
Yanlız seni istemiştim Yanlız Gecelerime . .
Geceler yetmiyo artık her biri bir diğerinden acımasız ZALİM aynı SENİN gibi gibisi fazla
küçücük bi umut be küçücük bi gülümse küçücük bişey yeter ÖMRÜMÜ ayaklarına sermeme
Bu kadar alçalttın işte beni bu kadar düşürdün bu kadar AŞŞALADIn olsun BEN SENİ SEVİYORUM
Bak hala SANA SENİ SEVİYORUM diyebiliyorum hiç utanmadımda hiç çekinmedimde
Şunuda bil SENİ SEVEREK GİDİYORUM . .
kopardım artık hayatla bütün bağlarımı söylenmeyecek en ağır sözleri söyledim kendime
küfürler ettim hakaretler ettim kendime her bi sözümü bir ok gibi sapladım Yüreğime
Söküyorum artık yavaş yavaş köklerimi dallarım kırık hiç bir ÇİÇEK açmıyor artık bende
Gidiyorum artık neden niye diye sormazsın biliyorum gidiyorum iki Gözüm
Dikkat et kendine KAHPELİKLERLE dolu bu hayat acıtır bir gün seninde CANINI
Elveda GÜZEL GÜLEN GÜZELİM Elveda ZALİMİM Elveda AŞKIM . .
Hiç kötü söz söylemedim sana hiç küfretmedim hiç konuşmadım senin hakkında
Sadece düşündüm şimdi nasıldır diye şimdi ne yapıyordur diye . . .
Aldığın nefesla yaşıyordum bastığın adımlarla geziyordum gördüğün gözlerle görüyordum
şimdilerde ne nefes alıyor ne adım atıyor nede görüyorum işte geldim Gidiyorum

E L V E D A . .

SANA BENDEN YALAN YOK BİLİRSİN ANLIM AÇIK GÜLEN YÜZLÜM HADİ SİL GÖZ YAŞLARINI VE HAKKINI HELAL ET ÖLÜM GÖZLÜM . .

Elveda . .
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-