*DiL@N,iN ~ DüNYaSiNa ~ HoSGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiLaDaN GuRBeTe, GuRBeTTeN SiLaYa

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Düştün yine aklıma sigaramın son nefes tadında . .

YazarMesaj
DJ_DiL@N
Admin
Admin
DJ_DiL@N

Düştün yine aklıma sigaramın son nefes tadında . . Empty
MesajKonu: Düştün yine aklıma sigaramın son nefes tadında . .   Düştün yine aklıma sigaramın son nefes tadında . . Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:38 pm

Oysaki unutmaya çalışıyodum seni beni bizi, bizi bana hatırlatan her şeyi !
Başlangıçta doğruydu belki Belki Sıradan bir serüven ratsgele bir ilişki gibi başlayıp günden güne hayatıma yayılan büyüyüp kök salan benliğimi varlığımı ele geçiren Sen . .
Çıkılmış bir yolun ilk durağında bir mevsim bekledim durdum durduğum yer başlangıca giden son yer ya olacaksın yada olmadığın kadar yok olacaksın !
gitmelerin çok oldu dönmelerin hiç beklemem çoktu bekletmen çok gidenler gelmedi gelenlerse hiç bir zaman gülmedi . .
Şimdi biz neyiz biliyor musun?
Akıp giden zamana göz kırpan yorgun yıldızlar gibiyiz birbirine uzanamayan
boşlukta iki yalnız yıldız gibiyiz birbirinden parlak birbirinden heybetli birbirine uzak birbirine hasret birinden birine birinden binine Lanet olsun . .
kim bilebilir ikimizden başka?
sözcüklerin ve sessizliklerin yeri iyi ayarlanmış bir ilişkiyi duyguların birliğini bir aşkı beraberlik haline getiren kendiliğindenliği yani günlerimiz aydınlıkken kaçırdığımız her şeyi bir düşün sızlarmı acaba o zaman o katı o sert o tok Kalbin
Böyle zamanlarda her şey birbirinin yerini alır çünkü her şey bir o kadar anlamsızdır içimdeki ıssızlığı doldurmaz hiçbir oyun . .
Bir ayrılığın ilk günleri daha her şey asılı kaldı bitkisel bir yalnızlıkla Acı çekiyor ve kendime gömülüyorum gömüyorum yaşadığım her şeyi bir zaman sonra batık bir Aşktan geriye kalan bir enkaz olacağım yalnızca kendi denizimde sessiz sedasız boğulacağım . .
Gittin şimdi bir mevsim değil koca bir hayat girdi aramıza biliyorum ne sen dönebilirsin artık ne de ben kapıyı açabilirim sana !

ÖLÜ BİR YILAN GİBİ YATIYORDU ARAMIZDA YORGUN KİRLİ VE UMUTSUZ GEÇMİŞİM OYSA BİLMEDİĞİN BİR ŞEY VARDI SEVGİLİM

BEN SENDE BÜTÜN AŞKLARIMI TEMİZE ÇEKMİŞTİM . .

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Nefes kesen nickler