*DiL@N,iN ~ DüNYaSiNa ~ HoSGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiLaDaN GuRBeTe, GuRBeTTeN SiLaYa

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ölüm Gözlüm....

YazarMesaj
DJ_DiL@N
Admin
Admin
DJ_DiL@N

Ölüm Gözlüm.... Empty
MesajKonu: Ölüm Gözlüm....   Ölüm Gözlüm.... Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:40 pm

Sana Meleğim dedim geceleri rüyam oldun sana Gülüm dedim hayatımı kokuttun
sana Hayatım dedim içine beni koydun sana demem gerekeni demişim
Sana CANIM dedim Beni Canımden ettin !

Hayattan kopmuşken seni tanıdım, bu Aşkın bedeli bumu sence ? sevmenin bedeli acı çekmekse çektim işte en dayanılmaz en acı en katı acıları çektirdin işte yetmedimi yinemi baştan Offfffffffff ne bu ya, ne bitmek bilmez bi çile bu benim çilem, dolmadı m henüz hakkım sabır taşı olsa çatlardı.
Bıktım bu dünyanın çilelerinden, bıktım seni sensiz yaşamaktan, bıktım her gün akan göz yaşlarımdan, bıktım bitmek tükenmek bilmeyen acımasız gecelerden, bıktım yaşamaktan, bıktım seni beklemekten, bıktım yollarına bakmaktan.
Gelirsin diye bekliyorum şu kırık kalbimle neden gittin ki ben sensiz ne yaparım ben sensiz nasıl yaşarım, ben sensiz bu dünyayı bu hayatı neylerim, ben sensiz kimi severim kimin için yanarım kimin için ağlarım, sen benim bu dünyadaki tek varlığım sen benim vazgeçilmezim, sen benim meleğim, sen benim herşeyimsin.
Neydi nedendi bu anlamsız zamansız ani gidişin sebebi bir açıklama bile yapmadan dönüp ardına ardında ne bıraktığına bakmadan bu çekip gidişin sebebi neydi, terk edip gittin beni ona yanar ağlarım oysa çok sevmiştim ben seni, oysa çok mutluydum seninle alın yazımdın benim . .
kimsede bulamadım senin gibi bir seni kimse veremedi bana ne seni nede senin bana verdiğin beni ben yapan hiçbirşeyi, ne gözlerimi parlattı birisi ne soluğumun kesildiğini hissettim, ne güldüm yeni güne nede ağlamadan bitirebildim sensiz geçen bir günü . .
Akan göz yaşlarıma seni kattım hoş koksun diye dalında diken gibi battın yüreğime ama ne bir damla kanım aktı nede canım acıdı ama yüreğim kin nefret kan kustu açan güllerine değil uçup giden kokularına LANET OLSUN
Nedir nedir ulan senin Aşk dediğin şerefi illetin gerçek adı nedir, Aşk dedin sana kalbimi verdim Sevda dedin yüreğimi verdim ama yetmedi bunlar sana Can deseydin onuda alırdın benden gözümü bile kırpmazdım çekip vursan beni istesen hayatımı, beni, canımı hiç düşünmeden veririm sana eğer duraksarsam düşünürsem gözlerinden gözlerimi çekersem Selavat getirmek yerine adını sayıklamazsam bir an olsun kırparsam gözümü kapatırsam gözlerimi karşında titrersem NAMERDİM .
Al şimdi benden ne almak istiyorsan, al şimdi senden geriye kalan bu yıkık dökük harabeyi almak istediğin ne varsa al şimdi . .

Küstüm bu dünyaya bu hayata bu sensiz bana gittin ya hani aniden ben orda bittim . . Seni Hala Çok Seviyorum . .

Dünyaya Kaparken Bu Gözlerimi Nolur Son Bir Kez Göreyim Seni . .

Ölüm Gözlüm....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-