*DiL@N,iN ~ DüNYaSiNa ~ HoSGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiLaDaN GuRBeTe, GuRBeTTeN SiLaYa

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Sence Senin Adin Benim Bir Damla Göz Yaşima Değermi !!!

YazarMesaj
DJ_DiL@N
Admin
Admin
DJ_DiL@N

Sence Senin Adin Benim Bir Damla Göz Yaşima Değermi !!! Empty
MesajKonu: Sence Senin Adin Benim Bir Damla Göz Yaşima Değermi !!!   Sence Senin Adin Benim Bir Damla Göz Yaşima Değermi !!! Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:40 pm

Ne yalnızlıktı beni sana bağlayan nede kimsesizlik, ne bişeyler eksikti hayatımda nede bir fazlam vardı herşey olduğu gibi düpe düz bir düzmeceydi
Tıpkı Senin Gibi . .

Saçlarında rüzgarları bulduysam sana olan sevdamdandı, gözlerinde yağmurlara dokunabildiysem oda sana olan sevdamdandı, şimdi ne rüzgarım var beni alıp götürecek buralardan, nede yağmurum var yüreğimdeki çorak topraklarımı ıslatacak. sadece sensizliğin içinde bir ben var gerida kalan bir harabe.
sana söylemek istediğim o kadar çok şey varki içimde içime sığdıramadığım o kadar çok çoklarım varki bir bilsen ama korkuyorum söylemeye korkuyorum seni incitmeye . .
Sen benim canımı böylesine yakmışken sen beni böylesine per perişan etmişken sen beni yerden yere vurmuşken sen beni yakıp yıkıp bir harebeye döndürüp ardına bile bakmadan gitmişken sen benim geceleri sana, sana olan sevdama yüreğim yakıp ağlamışken sen bu göz yaşlarına bile aldırmadan benimle dalganı geçip alay edip o masum sevgimle oynayıp gitmişken, sen sensizliğin ne demek olduğunu bile bilmezken ve bu bilmemezlikle benide bi hiç yerine koymuşken ben içimdekileri söyleyipte seni üzmeye kıyamıyorum
Sana Kıyamıyorum . .
Bir gülüşün için ben neler vermedim neler feda etmedim meğer neler kaybetmişim bir çiçek takmışım aklıma senin yoluna giderken neler ezmişim şimdi anlıyorum meersem çok yanlış yapmışım şimdi anlıyorum. olurda bir gün karşılaşırsak bi yerde olurda bir gün gelirsek gözgöze gözlerimdeki bu sensizliğin boşluğunu hissedersen sakın ses çıkartma sadece şunu bilki Ölümlü dünya sen herşeyimi Öldürdün gün gelecek ki senide Öldüren çıkacak karşına . .
Hani başka bi sen hiç bi zaman olmadı demiştim ya, doğru hiç bir zaman beni böylesine yıkan beni böylesine mahfeden hiç bir zaman olmadı. Bazen gecelerin sessizliği sensizliği yalnızlığı sindiğinde ğzerime ağlamıyorum ama yapboz gibi döküldüğümü hissediyorum bu aynı gecelerde sana kurduğum hayalleri bir bir tek tek Gömüyorum senin yalnızlığında yalnızlığımla
İşte Senin Eserin Gurur Duy Kendinle . .
unutamam unutmayı bilmediğim için senden vaz geçemem senden başka bir sen bilmediğim için başka kimseyi sevemem sevmeyi bilmediğim için sevmeyide sen öğretmiştin zaten, senden önce başka bir sen yoktu beni bu hale sokan beni böylesine kanatan benimle böylesine dalga geçen.
Benimde korkularım vardı ama sen gerçek değilmişsin ki senden neden korkmuşumki seni neden bu kadar büyütmüşüm ki gözümde içimde sana neden bu kadar ben vermişim ki ben bana yetemezken.
Evet biliyorsun ağlıyorum yine hıçkıra hıçkıra lanetler ediyorum sana senin varolduğun dünyaya ağlıyorum işte şimdi söyle bana

SENCE SENİN ADIN BENİM BİR DAMLA GÖZ YAŞIMA DEĞERMİ !!!

Sence Senin Adin Benim Bir Damla Göz Yaşima Değermi !!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Kalbindeyim Ben senin