*DiL@N,iN ~ DüNYaSiNa ~ HoSGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiLaDaN GuRBeTe, GuRBeTTeN SiLaYa

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Moderatör Basvurularinizi Burdan Yapin

2 posters
YazarMesaj
DJ_DiL@N
Admin
Admin
DJ_DiL@N

Moderatör Basvurularinizi Burdan Yapin Empty
MesajKonu: Moderatör Basvurularinizi Burdan Yapin   Moderatör Basvurularinizi Burdan Yapin Icon_minitimePtsi Haz. 23, 2008 8:00 pm

Sevgili Gamzeli Üyelerimiz.....

Bizlerle Gercekten Beraber Calismak Isteyen Arkadaslarimiz Varsa, Benimde Gamzeli Sitesine Faydam Olsun Bende Bildiklerimi Sizlerle Paylasmak Istiyorum Diyen Dostlari Bekliyoruz, Buraya Yazabilirsiniz....

Moderator Olmak Icin Neler Yapilmali....

Bu Isten Anlayan, Zamani Cok Olan, Internetti Hizli Olan....

Ben Upload dan Anlamiyorum Diyorsaniz, Bu Yazdigim Konular Disindaki Sevdiginiz Her Hangi Bir Konuyu Sizler Buraya Yazin.....

Lütfen Arkadaslar Rast Gele Herkes Cevap Vermesin, Gercekci Olanlar Bu Isleri Zevkle Yapanlari Bekliyoruz.... Hele Hele Mesaj Sayisi Az Olan Üyemiz veya Daha Yeni Üye Olmus Ilk Mesajini Buraya Yazarsa Kesinlikle Cevap Verilmiyecektir.....

Saygilarimizla Gamzeli Yönetimi
yaramaz_cocuk_

Moderatör Basvurularinizi Burdan Yapin Empty
MesajKonu: FENERBAHCE..!!   Moderatör Basvurularinizi Burdan Yapin Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 11:33 am

BENDEN İYİ MOD OLUR ASLINDADA AMA SAYFANIN HERYİNE KENDİ RESMİMİ YUKLERİM EN İYİSİ KALSİN..Smile

baycucok2

Moderatör Basvurularinizi Burdan Yapin
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-