*DiL@N,iN ~ DüNYaSiNa ~ HoSGeLDiNiZ
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

SiLaDaN GuRBeTe, GuRBeTTeN SiLaYa

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Kivircik Ali ~ Biyografisi

YazarMesaj
DJ_DiL@N
Admin
Admin
DJ_DiL@N

Kivircik Ali ~ Biyografisi Empty
MesajKonu: Kivircik Ali ~ Biyografisi   Kivircik Ali ~ Biyografisi Icon_minitimePerş. Haz. 26, 2008 7:21 pm

Kivircik Ali ~ Biyografisi 2r7ukpj

Kivircik Ali ~ Biyografisi 1z6xjcn

11.10.1968 TOKAT TURHAL DOĞUMLUYUM.

kivircik ali ilk okulu tokata bagli turhal ilçe sinin erenleri koyunde okudum.

okul yillarim da hem akkili çalisakan ve de birazda yaramaz bir çocuktum. orta lise ve universiteyi maalesefe maddi İmkansizlariktan dolayi okuyamadim. zaten bizim koyde de bu okkular yoktu.
ama bende ilk okuldan sonra demeyim de ilk okuldan 3. sinitftan itibaren baglamayla tanistim.

babadan kalma bir baglamayyla ama oda bir kaza sonucu kirildi ve yenisini yaptirdik. tarih olarak hatirladigim kadariyla 1979 daydi.

iste boyle sure gelen zaman beni 1983te istanbula kadar getirdi.sonrasi ise iyi hocalarla ve de iyi muzisiyenlerle tanistim.

turkulerimiz ve kulturumuz adina iyi seyler yapmak için halk muzigini seçtim zaten baska muzik dali seçemezdim.çunku turkulerle dogduk,turkulerle buyutuk ancak turku soyleyebiliriz.
Bunun yani sira muzigin evrenselligini inanan biri olarak tum muzikleri turlerini dinlerim.

Tabiki yeni besteler,derlemeler de yapiyorum.
çocuklara mesajim ben sunu soylemek isterim.

Ben okumanın cok yararlı ve faydalı olduguna inanıorum. Ben ılkokulu zor bıtırdım. imkanlarım dogrultusunda ama imkanım. Yanı manı olanagım olsaydı okurdum.
Şimdiki cocuklar cok sanslı,neden dersenız,azda olsa onlara yeterlı imkan saglanıor,bunun içinde derslerıne gerktıgınden fazla çalısıp gelecegımıze ısık olsunlar onları cok sevıyorum...

yasamları boyunca saglık vede basaılar dılıyorum..

sevgıyle ve türküyle kalın

ALİ ÖZÜTEMİZ(KIVIRCIK ALİ)

Kivircik Ali ~ Biyografisi
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Cem Karaca ~ Biyografisi
» Arif Sag ~ Biyografisi
» ~*~ Ceza~ Biyografisi ~*~